Požár truhlárny – Bratronice

V první den nového roku 2013 vyslalo operační středisko naši jednotku k požáru truhlárny v obci Bratronice. Vyjeli jsme v 17:44 v počtu 1 + 8 s vozidly CAS32 T148 a DA12 Ford.

Zasahovali jsme v zadní části truhlárny na střeše a Tatra byla zapojena do dálkové dopravy vody. Použili jsme i dýchací přístroje. Požár byl celkem rychle lokalizován a v 19:40 jsme mohli odjet zpět na základnu. Na místě zůstala místní jednotka ze Smilovic, která za účasti majitele provedla dohašovací práce.

Na místě zasahovaly jednotky HZS Mladá Boleslav a Benátky nad Jizerou (CAS K25 T815, CAS32 T815, AZ27 Iveco, VA Jeep), JSDH Dobrovice (CAS32 T148, DA12 Ford), JSDH Luštěnice (CASK24 L101) a JSDH Smilovice (CAS32 T815).

 

Fotografie z místa zásahu můžete najít v galerii Jaroslava Langapožár truhlárny Bratronice.

 

Další článek o požáru je na serveru MBnoviny – Hasiči likvidovali na Nový rok požár v truhlárně v Bratronicích

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice zásahy 2013 se štítky , , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.