Výcvik s HZS Mladá Boleslav – požár sila v Zeně

Na pondělí 8. 10. 2012 v 9 hodin si HZS Mladá Boleslav naplánoval cvičení, jehož námětem byl požár strojovny na sile v Zeně. Na cvičení jsme byli pozváni také, určena nám byla technika CAS32 T148 a DA Ford. Výcviku jsme se zúčastnili v počtu 8 hasičů.

Po dojezdu na místo jednotka HZS provedla průzkum a natažení dvou útočných proudů C od suchovodu v 12 patře. Naše jednotka byla určena k doplňování vody od hydrantu v areálu objektu.

Při cvičení jsme poprvé použili nové zásahové obleky Zahas VII Dragon. Lze je poznat podle nápisu Hasiči Dobrovice na zádech.

Prvního výjezdu se dočkala také Tatra, na jejíž zadní části už je namontován nový maják Whelen L31. Svítí opravdu parádně …

Fotky můžete najít v galerii našich členů Jardy Langa a Richarda Loudy

Příspěvek byl publikován v rubrice výcvik 2012 se štítky , , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.