Hasiči na dětském táboře v Ledcích

Hasiči na dětském táboře v Ledcích, aneb Jsme hasiči z Dobrovice, zachovejte klid –pomoc je na cestě 🙂

V rámci kondičních jízd jsme v neděli  22. 7. 2012 po 16. hod. zavítali do Ledeckého lesa, kde se konal tradiční dětský tábor dobrovických Ťápot. Tohoto tábora se zúčastňuje zhruba  60 dětí  z Dobrovicka a okolí. Rádi jsme tedy přijali pozvání, abychom malým táborníkům přiblížili hasičské poslání. Děti si mohly prohlédnout naši cisternu i tranzita, vyzkoušet si zásahový oblek, helmu a dýchací přístroj. Nejvíce se jim však líbilo stříkání ze džberovek  na plechovky, za což dostali i malou odměnu. Po krátké debatě a výborném občerstvení jsme vyrazili na cestu zpět. Naši noví řidiči si tak vyzkoušeli i jízdu lesním terénem.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice akce, informace, výcvik a jeho autorem je Květa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.